Společnosti

Svatba venku za každého počasí


Naplánovat celou svatbu není jednoduché. Je potřeba myslet na tolik věcí, které je nutné udělat. Většina párů začíná výběrem místa a data, protože jinak se dál s přípravami nepohnete. Musíte mít včas zarezervovaný termín i místo, abyste mohli začít šaty, jídlo a ubytování. Pokud byste neměli termín ani místo, nemůžete si nechat vyrobit ani svatební oznámení. V případě že si chcete svatbu připravit sami, abyste ušetřili – protože služby koordinátora nejsou levné, musíte počítat s mnoha variantami. Vždycky mějte připravenou i variantu číslo 2, pokud by ta první nevyšla. Tak vás žádný případný problém nepřekvapí.

svatební hostina

Nejdůležitější je místo
Některé páry se chtějí vzít v termín, který je pro ně významný. Většinou vede datum zásnub nebo výročí. Pozor ale u svateb mimo radnice, protože v takovém případě se musíte domluvit s příslušnou matrikou, zda má volný termín, který chcete.

Drtivá většina svateb se dnes odehrává pod širým nebem. Během hlavní svatební sezony se koná naprostá většina svateb, a pokud i vy chcete stát za svitu slunce před oddávajícím, a říct si své ANO pod širým nebem, budete muset mít připravený i prostor, kam se můžete schovat při nepříznivém počasí. Většina párů má připravené nejen venkovní prostory, ale i vnitřní. Každý se může rozhodnout jestli bude trávit čas venku a nebo jestli bude uvnitř. Pokud si připravíte i vnitřní prostory, budete mít svatbu zachráněnou, a to i v případě náhlé průtrže mračen.

noc stan

Pronájem party stanů partystanyaz.cz je ideální volba, pokud chcete mít jistotu, že při náhlé změně počasí nebudete muset svatbu rušit. Svatba pod stanem má své kouzlo, a třeba v zahraničí je to úplně běžná věc. Stan je nepromokavý a díky své velikosti se pod něj vejdete všichni i s posezením, tanečním parketem nebo občerstvením. Zarezervujte si svůj stan včas, díky čemuž budete mít jistotu, že jste pro svou svatbu udělali maximum.