Elektro

Krásné chytré hodinky


Také si jistě vzpomínáte, když jste ještě měli náramkové hodinky? Byly to úplně obyčejné náramkové hodinky, kde jednoznačně jste nemohli mít třeba různý alarm anebo dělat fotografie a podobně. V dnešní době už jsou chytré hodinky. Jsou to takzvané smart hodinky. To znamená, že tyto hodinky jsou nejenom opravdu hodně drahé. Ty jsou někdy dražší než mobilní telefon, ale vlastně tyto hodinky také fungují na principu, jako je právě zmíněný mobilní telefon. S chytrými hodinkami můžete také volat. Podle mého názoru takové elektro je docela dobré, můžete tam také dokonce mít GPS.

Smart věci s navigací se vám vyplatí.

To znamená, že třeba když vaše dítě anebo senior bude mít na ruce nějaké hodinky, které jsou smart a mají GPS, tak to znamená, že může také lokalizovat jejich polohu. A tohle se hodí například třeba když jste někde v lese. A jdete na houby nebo když jde třeba starý senior sám na houby anebo na procházku, nebo když budete třeba postrádat dítě. A když budou mít na ruce smart hodinky, tak je potom velice jednoduché je najít, a to pomocí GPS lokátoru. Někdo tohle zatracuje a říká, že je to jako špehování, ale na druhou stranu se zase říká, že když někoho hledáte a má na sobě smart hodinky, tak zase je velká pravděpodobnost, že dotyčného člověka opravdu najdete.

V mobilním telefonu máte GPS hodinky.

A co nejdříve. A savému synovi jsem také pořídila chytré hodinky, aby tam měl hlavně GPS lokátor. Také mu můžu normálně online zavolat a on může volat přes hodinky mě. Podle mého názoru tohle je opravdu skvělé a já osobně bych tohle vůbec nezatracovala. Tady alespoň je výhoda, že vlastně na těch hodinkách nebude trávit více času, protože na hodinkách nejdou hrát téměř žádné hry a nemůže na to koukat tak dlouho, jako třeba do mobilního telefonu nebo do počítače anebo do televize. Jaké elektro máte doma oblíbené vy? Nebo jak vnímáte to, že někoho můžete také sledovat pomocí GPS lokátoru?