Společnosti

Kousek anonymity


V životě se můžeme dostat do nejrůznějších situací, které jsou nepříjemné a které nás donutí začít si bedlivě hlídat své soukromí. Nejde jen o sociální sítě, kde sdílíme spoustu až soukromých věcí a později toho litujeme, ale situace může dojít tak daleko, že nás donutí se přestěhovat a změnit si trvalé bydliště. Jenže, co když si chcete založit firmu a chcete si udržet soukromí a že byste si založili firmu na své adrese trvalého bydliště nepřichází v úvahu? Jak ochránit sebe a svou rodinu? Řešení se vždycky najde a my vám chceme představit společnost Profisídla, která vám soukromí pro vaši firmu zajistí na sto procent.

virtuální sídlo

Pořídit si pro svou nově založenou firmu virtuální sídlo firmy, to je zcela legální krok, ke kterému vás může dohnat momentální situace, ale kterou můžete využít i pro vlastní pohodlnost. Vaše pošta bude pod kontrolou a pokud se v ní objeví důležitá obálka, třeba s modrým pruhem, budete o ní urychleně informování, pokud si tuto službu u Profisídel zajistíte, nebo vám ji dokonce mohou naskenovat anebo přeposlat na vámi určenou adresu. Vaše anonymita vůči třetí straně je zaručena a listovní tajemství vůči Profisídlům je otázkou profesionální cti. Nemusíte mít o své soukromí nejmenších obav.

soukromí

Možná si říkáte, že pokud nesdílíte na internetu svá data, tak se tam o vás nikdo nic nedozví, ale není to pravda. Existuje řada veřejných registrů, kde se dá dostat k informacím o vaší firmě a o adrese, kde firma sídlí. Pokud nechcete, aby se adresa vašeho trvalého bydliště shodovala se sídlem vaší firmy, využijte virtuální adresy, kterou vám může nabídnou třeba firma Profisídla. Vaše soukromí je to nejdůležitější co máte a možná tím ochráníte i vaši rodinu.

Nové bydliště, nová adresa a nová firma? Nemusí o vás všichni vědět všechno, zvolte virtuální sídlo firmy a chraňte si své soukromí.