Nakupování

Pořiďte si domů tyč na Pole Dance


Profesionální tyč na Pole Dance dnes pořídíte za necelé tři tisíce korun z chromované uhlíkové oceli, a chcete-li lepší kvalitu z nerezu, musíte si připlatit, ale většinou se vejdete pod patnáct tisíc korun. K mání jsou i tyče spinové, tedy s otáčecím mechanismem. Pole Dance je sportovní či taneční disciplína, kterou bychom mohli definovat i jako jeden ze způsobů rafinovaného erotického svádění. Dívky jsou totiž u taneční tyče pouze spoře oblečené a jejich nohy prodlužují speciální boty na Pole Dance, například s extrémní deseticentimetrovou platformou Pleaser Flamingo.

tanec na tyči

Taneční obuv Pleaser velice dovedně zvýrazňuje krásu ženského chodidla a publikum má mnohdy z tanečních kreací lepší požitek, než kdyby dívka tančila bosá. Je tu pouze jediná nevýhoda, a sice že je vidět jen malá část plosek chodidel, což ovšem patří k rafinovanosti erotického svodu, protože kdyby chodidlo bylo při tanci patrné v celé své kráse, vytratil by se pocit, že se můžete těšit na okamžik, kdy své tanečnici obuv vyzujete a budete mít její chodidla přímo ve své blízkosti.

Pole Dance

Obuv Pleaser Flamingo bychom mohli přirovnat k bonboniéře, kterou máte před sebou ještě nerozbalenou, a přitom víte, že sladké bonbóny jsou na dosah ruky, jen musíte být trpěliví a vyčkat na ten správný okamžik slavnostního rozbalení krabice.

Mnoho mužů ví, co tím získá, protože po tanečním svádění přichází chvíle erotického vzrušení a sexuálního dobrodružství, a při vyzouvání bot v posteli nadejde okamžik, kdy dívka odhalí bosá chodidla pokrytá svým potem, a ten je pro muže neuvěřitelně silným afrodiziakem. Ženský pot na chodidlech mnoho mužů vzrušuje svou vůní i chutí, která přechází ze slaného do lehce kyselého vjemu, a proto si také nenechávají ujít čichání i olizování chodidel po tanci jako třešničku na dortu v průběhu sexuálních radovánek. A pokud se vám zdá, že je to fetišismus až na půdu, pak si přečtěte pojednání od MUDr. Radima Uzla, který uvádí, že jde o zcela přirozený sexuální projev, z něhož muži rozpoznají vhodnost partnerky pro plození zdravých potomků na základě odlišnosti její DNA.