Nakupování

Zdraví není samozřejmost


Nemoci jsou přirozenou součástí našeho života. Někdo je nemocný každou chvíli, někdo se o imunitu stará dobře, a tak je nemocný jen občas. Je potřeba vědět, které nemoci se jak přenáší, a podle toho se můžete zařídit. Během podzimu a zimy je typické, že se mezi lidmi šíří kapénkové infekce, které způsobují třeba rýmu. Kdo má imunitu trochu horší, je nemocný hned, a několikrát za sezonu. Ideální je během léta užívat kvalitní doplňky stravy, které pomohou imunitu zvýšit. Je nutní ji posilovat u dospělých i u dětí, které bývají nemocné daleko častěji – právě nemocemi si imunitu budují.

covid test

V roce 2020 se do celého světa rozšířila nová nemoc, která napadá dýchací cesty. Byl to obrovský problém a hlavně šok, protože nikdo nečekal, že je něco takového možné. Protože šlo o novou nemoc, nikdo moc nevěděl jak nebezpečná je. A velice brzy se přišlo na to, že je nebezpečná zejména pro starší jedince a chronicky nemocné lidi. Proto se na celém světě vlády snažily zamezit šíření nemoci, aby se nezatěžovaly nemocnice. Povinné bylo například absolvovat PCR testy, které měly za úkol zjistit, zda někdo tuto nemoc náhodou nemá.

covid vir

PCR testy byly velice nepříjemné a lidé se jim často snažili vyhýbat, aby je nemuseli absolvovat – mohly být i bolestivé. A proto došlo k vyvinutí jiných, šetrnějších testů. Antigenní testy covidexpert jsou stále dostupné a i dnes je možné si je dělat. I když už není povinné si je dělat, měli bychom je mít doma, a v případě nemoci si je dělat. Jakmile bude antigenní test pozitivní, víte, že máte zůstat doma. I když už pandemie pominula, jde stále o nemoc, která může být opravdu nebezpečná pro některé lidi, a proto je důležité k ním být ohleduplní.

Testy jsou šetrné, dělají se jen výtěrem ze slin a nebo nosu, takže odběr materiálu nebolí. Výsledek vidíte hned a díky vysoké citlivosti testu se na něj můžete spolehnout.