Společnosti

Chytrá investice


Je s podivem, kolik rovných ploch nastavených ke Slunci není pokryto fotovoltaickými panely, i když si tyto plochy o to přímo říkají. Proč majitelé těchto ploch, většinou střech velkých budov, ale také třeba výrobních hal nebo krytých parkovišť, nevyužívají energie, která je zadarmo? Možná neví o všech možnostech, které fotovoltaika nabízí? Možná nemají odvahu zainvestovat do lepší budoucnosti? Anebo jen neví, jak dosáhnout na dotace a fotovoltaiku si výhodně pořídit? Máte firmu, vlastníte haly a nemáte na jejich střechách fotovoltaiku? Proč takto plýtváte obnovitelnými, a hlavně nevyčerpatelnými zdroji energie, jako je sluneční záření?

fotovoltaika

Že nevíte, jak získat dotace na fotovoltaiku pro firmy? A proč nekontaktujete firmu Joyce-energie? Kdo umí využívat dotace, ten umí zabezpečit svou firmu pro budoucnost, zajistit ji prosperitu a ušetřit za náklady do energií. Možná momentálně cena elektrické energie klesá, ale časem bude opět dražší a dražší. Získat dotace a investovat do fotovoltaiky, to je velice prozíravý krok, protože Slunce jen tak nevyhasne, bude své paprsky k Zemi vysílat nepřetržitě a je jen na vás, zda se rozhodnete ji využívat.

fotovoltaika

Pokud nemáte ve firmě odborníka na dotace, můžete si nechat poradit profesionály, kteří se v systému dotací vyznají a pomohou vám se vším papírováním a sháněním razítek, abyste na dotace dosáhli. Můžete ve firmě jistě investovat do mnoha věcí, ale jsou to skutečně potřebné věci? Není výhodné upřednostnit fotovoltaiku před například novými služebními auty. Není lepší investovat do něčeho, co vám časem donese úspory a nebude to jen na postupné odepisování peněz. Investice do fotovoltaiky bude možná velkým zásahem do rozpočtu vaší firmy, ale dotacemi se dají náklady velmi rozumně ponížit a pak se může stát fotovoltaika výhodným řešením vašich energetických nákladů.