Nakupování

S nálepkami na bradavky získáte větší sebevědomí


Nošení podprsenky způsobuje zdravotní obtíže. Těsné upnutí na tělo zvyšuje pocit psychického napětí a mohou se objevit i některé zdravotní problémy, například ekzém. Zároveň je prokázáno, že podprsenka znemožňuje svalovině hrudního koše udržovat ňadra v přirozeném tvaru, a tak se stává, že svaly ochabnou a poprsí ztrácí svůj půvab. Povislé prsy nevypadají dobře, na muže to působí spíše asexuálně, čímž výrazně trpí i ženské sebevědomí.

dámské šaty

S podprsenkou již skoncovalo mnoho žen, ovšem každá z nich musela vyřešit jeden zásadní problém – jak zakrýt bradavky, aby nevyvolávaly nepatřičné sexuální vzrušení na veřejnosti. Jestliže chce žena oblékat průsvitné plesové šaty, halenky či trička a současně se vzdát podprsenky, má v současné době k dispozici nálepky na bradavky. Co to vlastně je a jak to funguje?

žena v šatech

Nálepky na bradavky jsou tenká nalepovací kolečka v tělové, černé nebo bílé barvě (dle typu nošeného oblečení), která se přilepí speciální, zdravotně nezávadnou lepicí vrstvou přímo na bradavky. Lepidlo je natolik přilnavé, že se nálepky udrží na svém místě i při silném pocení nebo kontaktu poprsí s vodou či vlhkostí. Žena tím při pohybu na veřejnosti získává větší pocit jistoty a bezpečí a neviditelné bradavky pak prakticky znemožňují jakoukoli nepříjemnou sexuální konfrontaci s muži na veřejnosti. Jakmile jsou zkrátka bradavky zakryté, muže to zpravidla ponechává zcela v klidu.

Nálepky na bradavky jsou využitelné v mnoha situacích – při sportu v interiéru i na venkovním prostranství, při cestování v hromadných dopravních prostředcích, na procházce v parku, při nákupech ve městě, v kontaktu s různými úřady, na oslavách, firemních rautech, návštěvách muzeí a galerií a dalších společenských událostech. Nezklamou vás i při náročných tělesných cvičeních a pohybech, ať už se věnujete jakékoli pohybové aktivitě.