Nakupování

Pořízení automobilu


Nové vs ojeté

Na tohle téma by se dala vést dlouhá diskuse, protože obě varianty mají své přednosti i stinnou stránku. Můžeme začít u vozů, které jsou nové. Vzhledem k záruce a novotě by neměl být žádný problém s technickým stavem, takže nebudeme muset řešit, že někde zůstaneme na cestě třeba z dovolené a následně budeme muset řešit drahou opravu. Potíž je však v dnešní době dost vysoká pořizovací cena a aby nám zůstala záruka, tak musíme jezdit každý rok do autorizovaného servisu na předepsané prohlídky, což není levná záležitost.

červený kabriolet

Dále musíme platit povinné ručení a nejlépe i havarijní, abychom ze dne na den nepřišli o vůz při nehodě a tím i o utracené peníze. Ojetiny jsou levnější, ale velmi záleží, jak se o ně staral předchozí majitel, protože některé můžou být kasička, do které bude potřeba stále cpát finance za údržbu a servis závad. Přeci jen staří a vyšší nájezd si vyberou svou daň.

karta a hotovost

Financování

Automobil je pro řadu lidí skutečně srdeční záležitostí, takže s výběrem si dávají opravdu záležet, aby splňoval všechny jejich požadavky bez větších kompromisů. Problém je však často v ceně, protože jestliže chceme vůz novější s rozumným nájezdem třeba vyšším výkonem pro příjemnější svezení, tak můžeme zjistit, že takovou částkou neoplýváme. Proto je tu možnost vzít si půjčku. Problém však může být u podnikatelů, kteří mají nějaký záznam v rejstříku či třeba nemůžou oficiálně doložit dostatečné příjmy, takže jim banka nepůjčí. Taková situace se však dá snadno řešit přes úvěr na auto pro podnikatele Goldbanking. Úrok zde sice může být větší, ale i s nějakými těmi vroubky Vám jej poskytnou. Jak je to možné? Aby měla společnost jistotu, že své závazky splatíte, tak ručíte nějakým svým majetkem o dostatečné hodnotě. Postup pro schválení není nijak složitý, takže si jej můžete prostudovat i s přibližnou kalkulací a v případě zájmu si klidně rovnou podat žádost.