Bydlení

Nový design


Mít tak někoho známého, kdo se vyzná v designu, aby mi udělal opravdu krásný interiér. Také už přemýšlím o exteriéru. Před šesti lety jsem měla u nás v kuchyni a v obývacím pokoji bytového architekta. Byl to takový krásný bytový design, který udělal opravdu krásný interiér. Pokud i vy máte zájem o nějakou novinku nebo o velikou změnu u vás doma v interiéru, tak se zkuste podívat na webové stránky evalofa.com. Bytový design z Prahy může být opravdu tou skvělou volbou. Pokud tedy bydlíte v Praze anebo v blízkém pražském okolí. My v Praze s partnerem bydlíme teprve deset let, ale musím uznat, že jsem opravdu ráda, že jsem se do Prahy přestěhovala.

Práce s designem je náročná.

Je tedy opravdu mnoho sportovního a kulturního využití, a to nemluvím o lepším zaměstnání a také lepším finančním ohodnocení. A proto, že jsem si našetřila peníze, tak jsem partnerovi řekla, že bych si přála nějakého bytového designéra. Mám ráda bytový design v Praze, opravdu se mi to tady líbí. Už jsem viděla dvě studia, kde byl opravdu krásný bytový design. Byly tam krásné fotografie. Také s partnerem moc rádi chodíme do divadla nebo do kina a také hlavně na výstavu obrazů, mám to ráda.

Každý vnímá<a href= umění a design jinak. “ data-rich-file-id=“230681″ src=“https://mahony.cz/wp-content/uploads/wallpaper-3366363_960_720.jpg“ style=“height:360px;width:640px;“>

Miluji umění, a proto také chci, aby můj doma interiér vypadal opravdu stylově a aby to úplně každého nadchlo, aby to nadchlo i mě, abych se vždycky těšila ze zaměstnání domů. A víte, kde vůbec pracuji? Pracuji v muzeu. Máme toto vám také opravdu krásně udělané. Každé dva roky k nám do zaměstnání, k nám do muzea chodí také bytový designér a vždycky nám tam něco udělá nového, aby se to osvěžilo a aby to muzeum mělo opravdu krásný refresh. A refresh chci mít právě i doma. Chci mít novou ložnici a také chodbu, protože chodba už je taková zastaralá a všimla jsem si, že se tam už nějak rozbily dveře a vržou. A chtěla bych nyní nové úplně jiné designové dveře.