Společnosti

Kde se chcete brát?


Většina lidí má nějakou představu o tom, jak by měl vypadat jejich svatební den. Každá svatba je jiná a tak je obrovský prostor pro to, vymyslet si, co by se vám na svatbě líbilo. Je možné si vybrat z mnoha a mnoha míst, kde se svatba má konat. Pouhý obřad na radnici už dnes není v módě, a hlavně nevěsty chtějí mít obřad na krásném místě se skvělou atmosférou. Mnoho svateb se dnes odehrává až do noci na jednom místě, a to včetně obřadu. Lidé nechtějí nikam přejíždět, a tak je jednodušší si vybrat místo, kde může proběhnout obřad, oběd i odpolední raut včetně svatební zábavy.

svatba hostina

Velice populární je svatba na jižní Moravě Benatky214. Jižní Morava je nádherná, je proslulá svou krásnou členitou krajinou, a strávit svůj svatební den třeba kousek od vinohradu má rozhodně něco do sebe. Pokud hledáte krásné místo pro svou svatbu a milujete dobré víno, je pro vás jižní Morava, kolébka vinařství v Česku, ideální volbou. Na Moravě je mnoho nádherných měst a míst, kde můžete svatbu mít. Někdo dává přednost stylovému penzionu, někdo touží po svatbě v zahradě a někdo ji má třeba právě rovnou na vinohradu. Velice populární jsou poslední roky svatby ve stodolách. Svatební stodola je jedinečné místo, které je propojeno s venkovními prostorami. Díky tomu můžete být uvnitř a zároveň venku, protože stodola má jinou architekturu a nejde o striktně uzavřený prostor.

svatební tabule

Připravit svatbu není jednoduché, ale pokud máte předem vytipovaná místa, máte to nejhorší za sebou. Rezervovat místo vaší svatby byste si měli co nejdříve, pokud se chcete brát v létě. To je hlavní svatební sezona a v tyto termíny jsou většinou oblíbené lokality nedostupné. Proto trvá příprava svatby tak dlouho, protože se na všechno čeká dlouhé měsíce. Začněte si svoji svatbu na příští rok zařizovat už teď, protože je toho opravdu hodně, co všechno musíte stihnout.